
Сітка антимоскітна для дверей на магнітах однотонна
78 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (98) 989-10-02
Київстар- +380 (95) 811-31-99Vodafon
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Комплект:
1. Москітна сітка 50х210см 2шт (штора з двох частин, з'єднаних вгорі)
2. М'які магнітні смуги 210см-2шт,
3. Магніти, довжина 3см -7шт,
4. Декоративна накладка (мереживо для верху) -1шт,
5. Набір кнопок -1шт.
Застосування:
Закріпити обидві половинки сітки за допомогою кнопок. М'які магнітні смужки повинні бути посередині, а декоративна накладка зверху.
По висоті сітку регулюємо таким чином, щоб до підлоги залишалася відстань 1-2 см.
При необхідності можна прати ручним пранням.
Кольори: блакитний, коричневий, фіолетовий, бордо
Країна виробник Китай.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для дверей |
| Количество створок | 2 |
| Длина ячейки сетки | 1 мм |
| Ширина ячейки сетки | 1 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1000 мм |
| Длина | 2100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 78 ₴





