Щітка для чищення одягу та тканин - довжина 21см, ширина 7см, товщина 4.5см.
З одного боку знаходиться велюрова поверхня для чищення одягу, з іншого валик-йорж для чищення тканин і збору дрібного сміття, крихт з тканинних, хутряних поверхонь. Дрібне сміття валиком збирається усередину щітки, потім сторони щітки роз'єднуються і очищається контейнер зі сміттям.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал рабочей части | Велюр |
| Длина рабочей части | 165 мм |
| Ширина рабочей части | 50 мм |
| Материал ручки | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 45 мм |
| Вес | 85 г |
Информация для заказа
- Цена: 10 ₴




