
Щітка для чищення меблів, килимів, одягу з контейнером
10 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (98) 989-10-02
Київстар- +380 (95) 811-31-99Vodafon
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Щітка для чищення м'яких меблів, килимів, одягу, салону автомобіля та ін., з контейнером для збирання сміття.
Очищаюча поверхня - жорсткий велюр, який відмінно збирає на себе сміття, шерсть тварин, ниточки і т.д., за допомогою важеля робоча поверхня повертається в зону контейнера і проходить чищення об іншу поверхню, на її місце висувається нова поверхня, що чистить. Кришка контейнера легко відкривається та очищається.
Розміри: довжина щітки 23см, ширина 5.5см, поверхня, що чистить 9х3см
Колір: молочний, білий. Очищаюча поверхня-чорна.
Упаковка: поліетилен.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Материал рабочей части | Велюр |
| Длина рабочей части | 90 мм |
| Ширина рабочей части | 30 мм |
| Материал ручки | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Высота | 45 мм |
| Вес | 80 г |
Информация для заказа
- Цена: 10 ₴







