Дана модель – це бюджетний варіант газового пальника. Найпростіший, звичайний пальник. Без п'єзорозпалу і без прокладки. Її переваги:
- Регулювання подачі газу
- Широке сопло з форсункою (діаметр 17мм, довжина 55мм)
Пальник газовий А# застосовується:
- для пікніка (розпалити дрова, вугілля)
- випалення, паяння, розігрів замерлих від морозу кранів, трубопроводу, замків тощо.
- в сільському господарстві і садівництві
- в архітектурному оформленні
Виробництво Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Пьезорозжиг | Нет |
| Соединение баллона | Защелка |
| Вес | 0.07 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Кейс для транспортировки | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴




