
Газовий пальник Горелка газовая Torch WS-504C
137 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 15-4
+380 (98) 989-10-02
Київстар- +380 (95) 811-31-99Vodafon
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Газовий пальник даної моделі відмінно підходить для ресторанів та домашнього господарства. Її переваги:
- П'єзорозпал
- Регулювання подачі газу
- Гумова прокладка між пальником та газовим балоном (при зміні балона дозволяє уникнути деформації клямки)
Пальник газовий Torch WS-504C застосовується:
- для пікніка (розпалити дрова, вугілля)
- розморозити м'ясо чи водопровід
- в сільському господарстві і садівництві
- для термозбіжних рукавів та їх роз'ємів
- при мікрозварюванні за участю мідного зварювання, срібного зварювання, олова та обробка орнаменту
- архітектурне оформлення
Виробництво Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Пьезорозжиг | Да |
| Материал газовой горелки | Нержавеющая сталь |
| Соединение баллона | Защелка |
| Вес | 0.125 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Высота | 130 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Кейс для транспортировки | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
Информация для заказа
- Цена: 137 ₴



