Монокран виготовлений із термопластику, підключення різьба діаметром 1/2"
- Поверхня крана при використанні не нагрівається,
- При виробництві використовується стійкий до корозії термопластик,
- Складається із стандартних деталей (картридж, аератор), які легко можна замінити,
- При виробництві використовуються екологічно чисті матеріали без запаху.
Відмінно підходить для мойдодира, рукомийника в саду, холодної чи гарячої води. При цьому бюджетний та практичний!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PLAMIX |
| Страна производитель | Китай |
| Способ монтажа | Горизонтальный |
| Цвет | Белый |
| Назначение смесителя | Для рукомойника |
| Тип смесителя (крана) | Монокран |
| Монтаж | На изделие |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Пластик |
| Форма излива | Традиционная |
| Тип подводки | Жесткая |
| Поворотный излив | False |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина | 90 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴


