Чайник (чашка) електричний призначений для використання в побутових умовах для підігріву води об'ємом 200 мл.
- Точно такий же, як був раніше
- Обсяг маленький, на один стакан 200мл
- Діаметр: 60мм
- Висота чайника: 120мм
- Пластик без запаху
- Живлення: 220В
- Вилка старого зразка, для євророзетки потрібен перехідник
- БЕЗ автоотключения (потрібно діставати з розетки після закипання води, як звичайний кип'ятильник)
Зручний компактний кип'ятильник з кришечкою і чайною ложкою для швидкого приготування чаю, кави та інших гарячих напоїв
Комплектація:
- кип'ятильник в зборі зі шнуром - 1шт
- чайна ложка
- паспорт
Виробництво: Україна (не Китай!)
Повний відеообзор на чайник-хвилинку:
Час закипання чайника-хвилинки, краткий обзор:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0.5 Вт |
| Основні | |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Об`єм | 0.2 л |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функція автовідключення | False |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ложечка чайна | 1 шт. |
| Об'єм чайника | 200 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248,50 ₴


