Розмір рекламного табло 1000х190х5мм
Загальний розмір LED дисплея: 105 *20,5 *6см
Електронне табло ви можете повністю налаштувати самостійно з вашим рекламним текстом (рухомий рядок з великою кількістю символів, потрібний текст вноситься через USB)
Кольори надпису: зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Зелений |
| Тип виводу інформації | Монохромний з анімацією |
| Вид | Світлодіодний індикатор |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Вага | 3 кг |
| Товщина | 5 мм |
| Характеристики | |
| Висота знака | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 980 ₴








