Змінний бак із неіржавкої сталі для миття, об'єм 10 л.
Розміри верху 40 х низ 12 х ширина 9 х висота 42 см
Виробник Україна, г. Харків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 10 л |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 42 см |
| Тип | Відро без кришки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴


