Змінний бак з оцинкованої сталі для мойдодира, об'єм 12 л.
Розмір 48х9.5х42 (висота)
Виробник Україна, м. Харків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Об`єм | 12 л |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Висота | 42 см |
| Тип | Відро без кришки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴


