Щітка для чищення одягу та тканин - довжина 21см, ширина 7см, товщина 4.5см.
З одного боку знаходиться велюрова поверхня для чищення одягу, з іншого валик-йорж для чищення тканин і збору дрібного сміття, крихт з тканинних, хутряних поверхонь. Дрібне сміття валиком збирається усередину щітки, потім сторони щітки роз'єднуються і очищається контейнер зі сміттям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал робочої частини | Велюр |
| Довжина робочої частини | 165 мм |
| Ширина робочої частини | 50 мм |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 85 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴




