Липкий валик для вдягання
Колір ручки: блакитний та рожевий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 |
| Ширина | 40 мм |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Ширина робочої частини | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴




