Пальник газовий даної моделі відмінно підходить для ресторанів і домашнього господарства. Основні переваги:
- Широке вихідне сопло (діаметр 30мм, довжина 98мм)
- Регулювання подачі газу
- Гумова прокладка між пальником і газовим балоном, що дозволяє при зміні балона уникнути деформацію засувки
Пальник газовий KLL-7012D застосовується:
- для пікніка (розпалити дрова, вугілля)
- випал, паяння, розігрів завмерлих від морозу кранів, трубопроводу, замків і т. п.
- в сільському господарстві та садівництві
- архітектурне оформлення
- там де потрібно більш сильне і широке полум'я
Виробництво Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| З'єднання балона | Клямка |
| Вага | 0.16 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴






