Дана модель - це бюджетний варіант газового пальника. Найпростіша, звичайна горілка. Без пьезорозжига і без прокладки. Основні переваги:
- Регулювання подачі газу
-
Широке сопло з форсункою (діаметр 17мм, довжина 55мм)
Пальник газовий А# застосовується:
- для пікніка (розпалити дрова, вугілля)
- випал, паяння, розігрів завмерлих від морозу кранів, трубопроводу, замків і т. п.
- в сільському господарстві та садівництві
- архітектурне оформлення
Виробництво Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| З'єднання балона | Клямка |
| Вага | 0.07 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴




