Пальник газовий даної моделі відмінно підходить для ресторанів і домашнього господарства. Основні переваги:
- П'єзорозпалювання
- Регулювання подачі газу
- Гумова прокладка між пальником і газовим балоном, що дозволяє при зміні балона уникнути деформацію засувки
Пальник газовий Torch WS-504C застосовується:
- для пікніка (розпалити дрова, вугілля)
- розморозити м'ясо або водопровід
- в сільському господарстві та садівництві
- для термоусадочних рукавів і їх роз'ємів
- при мікрозварюванні з участю мідного зварювання, срібного зварювання, олова і обробки орнаменту
- архітектурне оформлення
Виробництво Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| З'єднання балона | Клямка |
| Вага | 0.125 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 130 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴




