Трійник в розетку, колір чорний (фото оригінал)
Дефект: постраждав під час транспортування зовнішній вигляд, окислилися металеві контакти

Трійник повністю у відмінному робочому стані.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 250 В |
| Заземлення | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 мм |
| Висота | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,50 ₴




