Розетка зовнішня, 10 А, біла.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 75 г |
| Заземлення | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Номінальний струм | 10 А |
| Захисна кришка | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 250 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Захисні шторки | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴



