Монокран термопластиковий, підключення різьблення діаметром 1/2"
- Поверхня крана при використанні не нагрівається,
- При виробництві використовується стійкий до корозії термопластик,
- Складається зі стандартних деталей (картридж, аератор), які легко можна замінити,
- При виробництві використовуються екологічно чисті матеріали, без запаху.
Дуже добре підходить для мойдодира, рукомийника, саду, холодної чи гарячої води. При цьому бюджетний і практичний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PLAMIX |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Колір | Білий |
| Призначення змішувача | Для рукомийника |
| Тип змішувача (крана) | Монокран |
| Монтаж | На виріб |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | False |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 90 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴


